Naučte se získávat zpět peníze za online nákupy

Komerční sdělení | 15. 3. 2021

Nakoupit, nechat si zboží, a přitom dostat peníze za nákup zpět? Jde to snadno, kdykoliv a legálně. Pomůže vám speciální web.

Umět chytře nakupovat na internetu se v době pandemie a zavřených kamenných prodejen ukazuje jako naprosto zásadní. Kdo neumí vybírat a uplatňovat slevy a zvýhodnění, prodělá i stovky korun. Jedním z triků, jak šetřit, je využívat cashback čili peníze zpět z nákupu.

Tipli vám vrátí peníze

Tuhle službu nabízejí speciální webové portály, jako je právě Tipli. Bezplatně se zaregistrujete a nakupujete ve svých oblíbených e-shopech, jak jste zvyklí. Jedinou změnou je to, že se do obchodu musíte nechat přesměrovat z webu Tipli. Nepůjdete tedy např. hned Dedoles.cz, ale najdete si profil obchodu Dedoles na Tipli a zde teprve kliknete na „nakoupit“. Po zaplacení a potvrzení odměny prodejcem dostanete od Tipli několik procent ceny nákupu zpět.

V praxi to bude pár desítek korun, ale kouzlo cashbacku je v tom, že ho můžete používat na všechny nákupy a neomezeně dlouho. Vratky se nejprve připíší k vašemu uživatelskému profilu a na požádání vám budou vyplaceny na účet. Můžete si nechat poslat peníze našetřené během let, ale i první korunu.

Proč to funguje?

Služby Tipli jsou geniální v tom, že z nich benefitují všichni. Obchody těží z toho, že jim Tipli zvětšuje dosah na internetu a efektivně tak pomáhá prodávat jejich zboží, a za každý zajištěný nákup mu vyplatí provizi. Tu si však Tipli nenechá celou, ale její část pošle zákazníkovi. Tím ho jednak odměňuje za to, že mu pomohl vydělat, jednak motivuje k dalším nákupům.

Kde nakupovat?

Vlastně kdekoliv. Peníze zpět vám Tipli vyplatí u téměř 900 obchodů. Mezi nejoblíbenější patří e-shopy s módou a elektronikou. Oblečením si rádi děláme radost, proto je fajn vědět, jak se dá nakupovat levněji. Elektroniku většina lidí naopak nekupuje často, ale díky vysoké ceně je i několikaprocentní cashback znatelná úspora.

S blížící se změnou sezóny začíná být aktuální osvěžení šatníku a botníku. Až seznáte, že potřebujete nové jarní kousky, mrkněte na Footshop. Pokud hledáte konkrétní styl, je opravdu velký e-shop nejen s botami sázka na jistotu.

Vyzkoušejte cashback do drogerie

Náš tip je nákup kosmetiky. Pečujte o svou krásu a své zdraví, Tipli bude pečovat o vaši peněženku. Jedním z obchodů, u kterých to zaručeně funguje, je Teta drogerie. Online je k dispozici celý sortiment včetně všech slev a výhod Teta klubu. Odměnu za nákup ve formě vrácených peněz můžete získat u řady českých online lékáren: Dr. Max, Pilulka.cz, Benu apod. Už dávno přitom neprodávají jen léčiva.

Tagy Dr. Max Lékárna internetový obchod Teta drogerie