Nejlepší lyžování ve Francii

Foto: Exclusive Tours s.r.o.

Ta nejlepší lyžařská střediska ve Francii znají v Exclusive Tours, kde vám připraví dovolenou na míru.

Přepych v Courchevelu 

Luxusní středisko Courchevel 1850 leží v srdci lyžařského resortu Les Trois Vallées – Tři údolí. Najdete tu michelinské restaurace, butiky a špičkové wellness. Koná se zde Světový pohár a na zdejších perfektně upravených sjezdovkách si zajezdí jak začátečníci, tak zkušení lyžaři. Jeden z nejlepších hotelů, ve kterém se zde můžete ubytovat, je Le K2 Palace. Elegantní interiéry inspirovala překrásná tibetská kultura a restaurace Le Kintessence má dvě hvězdy Michelin.

Zdroj: Exclusive Tours s.r.o.
Le K2 Palace

Na úpatí horských masivů v Chamonix

Legendární Chamonix se nachází v Horním Savojsku u hranic s Itálií a Švýcarskem, na úpatí nejvyššího evropského masivu. Užijete si tu výborné sněhové podmínky pro rodinné lyžování během celé sezóny, nadšení budou i milovníci adrenalinu a jízdy ve volném terénu. Kochat se přitom budete nádhernými výhledy na majestátní Mont Blanc. Hotel Mont Blanc Chamonix má podobně výbornou pověst jako město, ve kterém se nachází. Založen byl už v roce 1849. Elegantní prostory, relaxační spa, skvělá sezónní kuchyně a překrásný výhled doplňuje výborný servis.

Zdroj: Exclusive Tours s.r.o.
Mont Blanc Chamonix

Až k nebesům ve Val Thorens

V nejvýše položeném lyžařském středisku Evropy, Val Thorens, se ubytujete ve výšce až 2 300 m n. m. Dobré klima, vysoká nadmořská výška, okolní ledovce a systém umělého zasněžování vám zaručí ideální lyžařské podmínky až do května. Nejlépe si užijete horskou atmosféru a dobijete baterky v elegantním hotelu Koh-I Nor Val Thorens. Ať už se v hotelu budete nacházet kdekoliv, čekají vás nádherné výhledy a spousta světla pronikajícího velkými okny.

Zdroj: Exclusive Tours s.r.o.
Koh-I Nor Val Thorens