Online překladatelská agentura vás na holičkách nenechá

Foto: express-preklady.cz

Správné porozumění textu je klíčem k úspěšné a smysluplné komunikaci. Překládat důležité texty a korespondenci svépomocí by se proto nemuselo vyplatit. Neriskujte nepochopení ze strany vašeho klienta či obchodního partnera a využijte profesionálních jazykových služeb. Překladatelská agentura Express-překlady pro vás zajistí prvotřídní překlad a expresní dobu dodání. Vše zařídíte jednoduše online a bez zbytečného čekání.

Kvalita rychle a za rozumnou cenu

Třemi klíčovými faktory pro překlady jsou kvalita, rychlost a cena. Vše vám díky propracovanému online systému mohou Express překlady nabídnout. Pracují totiž online a díky velkému množství překladatelů jsou schopni zajistit překlady vašich textů ve velmi krátkém čase. Objednání je velmi snadné a transparentní. Na webu express-preklady.cz vyplníte nezávazný poptávkový formulář, kde uvedete vaše iniciály a text k překladu. Do hodiny obdržíte cenovou nabídku překladu. Po vašem schválení na textu okamžitě začíná pracovat jeden z 90 překladatelů. Jednodušší už to být nemůže.

Garance spokojenosti

Pro vaši opravdovou spokojenost s překladem nabízí agentura možnost dodatečných úprav textu, a to do 14 dnů od vyhotovení textu. Máte tak jistotu, že text bude opravdu dle vašich představ.

Překlady do 32 jazyků po celý rok

V současnosti online agentura nabízí překlady do angličtiny a dalších 32 jazyků v různých vědních oborech. Je možné poptat téměř jakýkoliv druh překladu od běžné korespondence až po vysoce specializované odborné texty. To vše 365 dní v roce.

Překlady pro jednotlivce

Pro veřejnost agentura nabízí překlady běžných textů a korespondencí či překlady životopisů a úředně ověřených dokumentů, jako jsou vysvědčení, rodné a oddací listy či jiné právní dokumenty. Studenti ocení překlad anotace a klíčových slov u svých bakalářských či diplomových prací, nebo překlad celé své práce.

Překlady pro firmy

Už od roku 2012 se express překlady specializují na překlady pro firmy. Zajišťují technické překlady, překlady obchodní korespondence, překlad propagačních materiálů, brožur či přímo celých webových stránek nebo překlady smluv. Součástí služeb je také odborná lokalizace textů, která usnadní prezentaci vašich produktů zahraničním klientům.

Odborné korektury a spousty dalších

Máte-li své texty a potřebujete jen ověřit jejich správnost, je možné využít také korektury překladů. Služba se skládá z oprav překlepů, pravopisných i stylistických chyb a nahrazení nevhodných slov.

Pokud jste ve výčtu služeb nenašli to, co potřebujete, nebo potřebujete překlad na míru, obraťte se na agenturu mailem nebo telefonicky.