Moderní, elegantní, stylový

Yoga 920 už na první pohled zaujme elegantním designem kovového těla a štíhlým profilem. Díky stylovém otočnému pantu můžete displej s báječným až 4K rozlišením a minimálními okraji rámečku otočit o 360°. A pokud nejste fanoušky přírodního kovu, můžete si svou Yogu pořídit i v platinové, měděné nebo bronzové barvě.

Výkon jako víno

Samotný design by ale byl k ničemu, kdyby s ním ruku v ruce nešel ani úctyhodný výkon. O ten se stará procesor Intel® Core™ až nejnovější, 8. generace, RAM až 16 GB a bleskový SSD disk s kapacitou až 1 TB. I přes tuhle výbavu by ale bylo poněkud mrzuté, kdyby notebook moc nevydržel. V Lenovu na tom ale zapracovali a celé zařízení tak vydrží nabité až 15,5 h.

Pracuje pro vás

Pokud jste někdy měli pocit, že váš počítač vlastně není tak úplně navržen pro každodenní používání, u Yogy můžete podobné úvahy hodit za hlavu. Větší uživatelské přístupnosti pomáhá kromě jiného i extra přesné pero Active Pen 2, které usnadňuje psaní i práci a díky propojení s Windows Ink nabízí spoustu způsobů, jak usnadnit každodenní používání.

A pokud si se svým počítačem rádi povídáte, je tu pro vás digitální asistentka Cortana. Ta reaguje na vaše otázky a požadavky, dovede otevírat aplikace a navíc odpovídá i v režimu spánku.

Lenovo Yoga 920 je tak skutečná osobnost mezi notebooky. Kromě stylového designu nabízí špičkový výkon i vše ke zcela intuitivnímu použití. Můžete si proto být jisti, že pokud ho někde otevřete, určitě neujdete pozornosti.