Sháníte řemeslníka? Nikdy to nebylo rychlejší a snazší!

Foto: Daibau.cz

Jaro je tady, a tak je čas na generální úklid. S příchodem prvních teplých měsíců a hřejivých slunečních paprsků se objeví touha důkladně uklidit a upravit svůj obytný nebo pracovní prostor, tedy po studené a pošmourné zimě mu dát nový šmrnc. Ať už chceme vymalovat stěny, nainstalovat klimatizaci nebo třeba upravit zahradu, budeme potřebovat pomoc profesionálů - spolehlivých a kvalitních řemeslníků, kteří nám s tímto záměrem pomohou. Každý se alespoň jednou přesvědčil, že najít takového mistra není snadný úkol. Webové služby jako Daibau jsou však důkazem, že dnes už tomu tak není.

Potřebujete řemeslníka zrovna teď, jsou ale zaneprázdněni…

Když denní teploty překročí dvacet stupňů, většina lidí začne přemýšlet o malování pokojů. I když se do toho někteří pustí svépomocí, jiní nechtějí trávit svůj volný čas malováním, zvláště pokud nemají příliš zkušeností a nevěří si, že vše zvládnou jak se patří. Tací se pustí se do hledání profesionálních malířů. Tehdy pochopí, že drtivá většina prověřených řemeslníků má práci nasmlouvanou několik měsíců předem. I když horko těžko najdou malíře, kteří splňují většinu jejich kritérií, jen stěží se dohodnou na termínu, který vyhovuje oběma stranám.

Stejná situace je snad u všech stavebních a dokončovacích prací. Když se den prodlužuje a přibývá slunečných hodin, lidé chtějí trávit svůj volný čas venku, takže se pustí do úpravy zahrady a okolí domu. Najít vhodného, ​​a přitom volného zahradníka / odborníka úpravu exteriérů je taktéž skoro nemožný úkol.

Zdroj: Daibau.cz

Vyhledávání řemeslníků efektivně a za pár minut!

Existuje však pohodlné řešení, jak najít dobrého mistra, který je připraven dostavit se na místo v čase, který nám vyhovuje. Platforma Daibau propojuje dodavatele, tedy řemeslníky, se všemi, kteří chtějí postavit nebo zrekonstruovat svůj obytný nebo obchodní prostor.

Na platformě lze nalézt více než 300 specializovaných kategorií v oblasti výstavby, designu a renovace a k dispozici je více než 7.000 dodavatelů! Určitě vás zajímá, jak to vlastně funguje?

Na platformě Daibau vytvoříme poptávku, což nám zabere jen několik minut. V poptávce uvedeme popis požadovaného díla, čas a místo, ve kterém má být provedeno. Chcete-li tedy například vymalovat stěny u vás doma, je třeba si zvolit kategorii „Malování, malíř pokojů“, obec, a poté stručně popsat jaké barvy a způsoby práce bychom si představovali, určit v m² přibližnou plochu, které se malování týká a označit časové rozmezí, které nám vyhovuje. Do poptávky se dají vložit fotografie nebo náčrty, což dodavateli pomůže udělat si lepší představu o tom, co ho čeká.

Poté, co odešleme poptávku, nám portál v souladu s uvedenými kritérii, která jsme zadali, e-mailem nabídne dostupné dodavatele. Všichni tito budou připraveni provést požadované práce na místě a v termínu, který jsme uvedli v poptávce. Jelikož jsme podrobně popsali podrobnosti našeho projektu, řemeslníci budou předem vědět, co se od nich očekává, což zamezí jakémukoliv nedorozumění. Oslovení dodavatelé, kteří mají o poptávku zájem, své nabídky zašlou prostřednictvím e-mailu. Nezbývá než si jednoho vybrat upřesnit si podrobnosti spolupráce.

Vyberte si řemeslníka na základě jeho referencí a hodnocení

Vyvstává nová otázka: Nabídne-li nám platforma více dodavatelů, jak se správně rozhodnout a vybrat si toho nejlepšího? Pomohou nám v tom recenze, tedy hodnocení předešlých zákazníků! Po skončení práce mají všichni klienti možnost zhodnotit přístup a snahu dodavatele a podělit se o spokojenost s odvedenou prací, a to tak, že mu zanechají komentář a udělí zaslouženou známku. Vzhledem k tomu, že recenze jsou transparentní, můžeme se na jejich základě rozhodnout a vybrat si toho nejlepšího. Navíc, jelikož ví, že bude hodnocen, bude se o to více snažit. Vaše známka bude totiž mít velký vliv na získávání dalších zakázek.

Zdroj: Daibau.cz

Daibau.cz nabízí další možnost, která pro nás bude mít zásadní význam před provedením práce a kontaktováním dodavatele. V sekci Kalkulačka nalezneme průměrné ceny jednotlivých prací, produktů a služeb, což nám umožňuje udělat si lepší představu o nákladech ještě před kontaktováním řemeslníků. Díky tomu se nám bude lépe hospodařit s rozpočtem, který jsme připraveni vyčlenit na realizaci projektu.

Využijte slunečné dny před námi k tomu, abyste, za pomoci spolehlivých a profesionálních řemeslníků, kteří svou část práce odvedou tím nejlepším možným způsobem, osvěžili váš domov. Nyní můžete mít obojí: prostor upravený podle vlastních představ s minimální námahou a bez „nervů“, i volný čas pro sebe a své blízké. Nemusíte se bát pustit se do hledání řemeslníků. Ztráta času s vyčerpávajícím a často nekonkrétním jednáním s nimi je již minulostí.