Sportovní vybavení z čínských e-shopů? Kde a jak jej koupit?

Foto: www.slevove.cz

Léto se blíží a zbývá tak posledních pár měsíců na přípravu těla do plavek. Vybavení na cvičení však nebývá zrovna nejlevnějším zbožím v tuzemských e-shopech, a tak se takové domácí fitko může pěkně prodražit. Naštěstí je možné nakoupit sportovní vybavení v čínských e-shopech, kde jsou všechny produkty dostupné za příznivé ceny. Bonusem je velký výběr a nákup v češtině. Kde nakoupit sportovní vybavení z Číny?

Zavřená sportoviště během koronavirové pandemie vedla mnoho lidí ke koupi vlastních sportovních pomůcek, aby si mohli dopřát trochu pohybu alespoň ve svém pokoji. Z e-shopů proto počátkem roku zmizely činky a kettlebelly, které se tak záhy staly nedostatkovým zbožím. 

Značkové sportovní vybavení z českých e-shopů, jako je inSPORTline, se však může vyšplhat na pořádnou částku, a tak si mnoho sportovních nadšenců raději pomůcky odpustí a cvičí jen s vlastní vahou. Levnější alternativu představují čínské e-shopy, kde je možné  sehnat veškeré pomůcky na cvičení za příznivou cenu.

Kde sportovní vybavení nakoupit?

Existuje mnoho čínských e-shopů, na kterých je sportovní vybavení k dostání. Nicméně je důležité nakupovat na ověřených e-shopech, kde nehrozí, že zákazníka oberou o peníze. 

Některé z e-shopů navíc fungují docela obstojně také v českém jazyce a nákup na nich je tak velmi snadný i tehdy, neumí-li zákazník či zákaznice anglicky. 

Na kterých e-shopech se tedy vyplatí nechat útratu za sportovní náčiní? 

Nejvýraznější předností těchto e-shopů jsou nízké ceny, které v Česku zkrátka nemají konkurenci. 

Horší to ovšem bývá s kvalitou, ačkoliv i ta je často srovnatelná s kvalitou zboží z českých obchodů. Proto je vždy vhodné si předem přečíst recenze a být si tak jistější s kvalitou i funkčností zvoleného produktu.

Nevýhodou čínských e-shopů je naopak dlouhá doba doručení, zásilky obvykle putují z Číny až několik týdnů. Vyplatí se tedy objednávat zboží s předstihem. 

Zákazníci, kteří potřebují mít sportovní vybavení rychleji, mohou využít služeb českého e-shopu Decathlon, který je velmi oblíbený právě pro své příznivé ceny a bohatou nabídku zboží. Zákazníkům je přístupný věrnostní program Decathlon, který umožňuje ještě více ušetřit.

Více informací o nakupování na čínských e-shopech a spoustu tipů přináší poradně pro nákupy v Číně.

Zdroj: www.slevove.cz

Jaké sportovní vybavení lze na čínských e-shopech nakoupit?

Podložky na cvičení a na jógu

Ceny podložek na cvičení se v českých e-shopech běžně pohybují od 200 do 1 000 Kč bez připočtení poplatku za poštovné. V čínských e-shopech lze podobnou karimatku sehnat již za 50 - 100 Kč. Pro vyhledání podložek na cvičení stačí na e-shopech zadat exercise mat, fitness mat nebo yoga mat.

Posilovací gumy

Posilovací gumy jsou velmi účinnou cvičební pomůckou, která se stala hitem tohoto roku. Na čínských e-shopech čeká na zákazníky z celého světa široká nabídka těchto gum, a to v různých provedeních. 

Dostupné je nepřeberné množství barev a také úrovní, většinou se gumičky prodávají po 3-5 kusech, kde každý kus v balení představuje jinou úroveň zatížení. V Česku lze takovou sadu koupit od 500 Kč výš, na čínských e-shopech se ceny pohybují pod 200 Kč. Ti, co budou mít štěstí, mohou narazit na mimořádné slevy a získat sportovní vybavení doslova za pár korun.

Posilovací gumy je možné vyhledat pod anglickým pojmem Fitness gum nebo Fitness rubber.

Zdroj: www.slevove.cz

Činky  

Cena činek záleží hlavně na jejich váze. Lehké dvoukilové činky sportovec pod 200 Kč nesežene, obvykle se cena pohybuje okolo 400 Kč. Poté, čím více kg činka má, tím je také dražší. 

Činky však na AliExpressu a jiných čínských e-shopech nejsou o moc levnější. Výhodou může být, že jsou zde k dostání činky pro muže s váhou až 50 kg.

Nabídka činek a kettlebellů je dostupná pod pojmem dumbells či dumbbells set

Sportovní oblečení 

Hezký a pohodlný sportovní outfit dokáže velmi motivovat k domácímu cvičení. Čínské e-shopy s oblečením nabízejí velké množství levného fitness oblečení, ve kterých bude cvičení jedna radost.

Například legíny je možné koupit již od 250 Kč, nechybí ani sportovní podprsenky, tílka nebo šortky. Výjimkou nejsou ani sportovní boty, jejich kvalita je však s otazníkem, a proto se možná vyplatí investovat do kvalitnější obuvi.

Akční letáky