Kvalitní obuví a oblečením to všechno začíná

Výběr nejvhodnější obuvi či oblečení se odvíjí zejména podle toho, do jakého terénu se chystáte. Jiné vybavení bude taktéž žádoucí v létě a v zimě, nicméně vždy je s ohledem na naše tělo žádoucí vybírat co nejzdravější varianty. Kvalitní obuv za akční ceny je možné mimo jiné zakoupit na e-shopu Čas na boty. Na výběr jsou trekové boty, tenisky do městského prostředí nebo kozačky, chystáte-li se na pobyt do hor. Kromě bot na e-shopu Čas na boty můžete zakoupit vložky do bot, které uleví unaveným nohám a pomůžou s lepším držením těla. V případě výběru oblečení se vyplatí myslet na tzv. cibulový princip.

Jak funguje cibulový princip?

Označení cibulový princip se váže k ideální volbě oblečení pro různé pohybové aktivity. Úkolem první vrstvy je odvádět z těla pot ven, abychom se cítili co nejkomfortněji. Nejlepší možnou volbu představuje funkční prádlo z polyesterových vláken. Druhá vrstva je tvořena opět polyesterem, vlnou nebo bavlnou a plní funkci tepelné izolace. A třetí, tedy svrchní vrstva by vaše tělo měla chránit před deštěm či větrem. Dále se při ruce určitě vyplatí mít i pláštěnku nebo deštník. Ty je za nízké ceny možné pořídit na www.decodoma.cz e-shopu, obdobně jako další pomocníky na turistiku či kempování. Oblíbené zboží, které při svých cestách taktéž zužitkujete, představují na www.decodoma.cz e-shopu i samonafukovací polštářky, díky kterým si můžete odpočinout takřka kdekoliv, nebo houbařské nožíky.

Další tipy, jak nakoupit levné a účelné produkty

Spousta společností zaměřujících se právě na prodej doplňků na turistiku vydává akční letáky, díky kterým je možné během nákupu ušetřit až několik desítek procent z výsledné ceny. Nicméně v každém případě nezapomeňte zkontrolovat i nabídky konkurence, zda přeci jen nenabízí lepší cenové nabídky. A po jakých konkrétních věcech byste se měli porozhlédnout? Užitečná bude rozhodně nerezová láhev na vodu, lékárnička, zejména v létě ochranný krém, baterka, externí nabíječka nebo dostatečně velká svačina.

A pokud se v následujících týdnech nikam na túru nechystáte, investujte svůj volný čas do renovace bydlení. Senzačním zdrojem cenově příznivých nabídek a vysoké kvality je obchod Mekury. V nabídce má firma Mekury například podlahové krytiny nebo nábytek. Každý cestovatel by měl mít domov, do kterého se bude rád vracet.