Vysoká škola podnikání a práva, nabízí vysokoškolské i MBA studium

Foto: VYSOKÁ ŠKOLA PRAHA

Pojďte studovat vysokou školu. Na vysoké škole Praha (VŠPP) můžete studovat bakalářské i magisterské obory, ale i MBA a LL.M. studium.

Bakalářské a magisterské studium v Praze

VŠPP – vysoká škola Praha nabízí zajímavé obory pro každého, kdo chce studovat v denním prezenčním studiu, ale i formou kombinovaného (dálkového studia). Studovat lze tři bakalářské studijní programy. První je zaměřen na ekonomiku a management (studijní obory: Podnikání, Podnikání a management v obchodu a službách, Aplikovaná informatika), druhý na právní specializaci (studijní obory: Právo v podnikání, Právo ve veřejné správě) a třetí na marketingovou komunikaci (studijní obor: Marketingová komunikace). Navazující magisterské studium lze studovat v oborech: Podnikání, Soukromoprávní studia a Marketingová komunikace. Jsou to přesně ty obory, které vám dnes nabídnou vědomosti v oblastech, které jsou žádané napříč podnikatelským sektorem. Získáte potřebné teoretické znalosti, a díky skvělému pedagogickému týmu i řadu znalostí z praxe.

MBA a LL.M na VŠPP

Standardem se však dnes stává i profesní vzdělávání typu MBA nebo LL.M. Co je MBA? Jde o studium určeno lidem, kteří již mají za sebou praxi ve firmách, obvykle na pozicích alespoň nižšího či středního managementu, a chtějí dále rozvíjet své manažerské vzdělání. Jde tedy o profesně orientovaný vzdělávací program, jež vám pomůže získat nové znalosti, i se prosadit na vyšším postu ve firmě – v té, ve které pracujete, nebo v jiné. Znalostní báze studia se samozřejmě hodí i pro soukromé podnikatele. Pokud hledáte kvalitní studium MBA Praha, nabídne vám jej právě vysoká škola Praha VŠPP.

Dalším profesně orientovaným programem je Právo v manažerské praxi (LL.M). Tento program vám pomůže získat právní dovednosti potřebné pro manažerskou praxi. Podobně jako MBA není náhradou za bakalářské, magisterské či doktorandské studium, ale jeho nástavbou se zaměřením na praxi. Je kvalitní možností celoživotního vzdělávání a prohlubování znalostí v oblastech, se kterými se sice setkáváme v praxi, avšak oceníme další možnosti se v nich vzdělávat.