Test přání

Psychologické testy nejsou pouze prostředkem, jak účinně zahnat nudu. Jsou také skvělým tréninkem pro náš mozek a naši hlavu. 

Příkladem je i náš obrázek. Je na něm vyobrazených 8 různých druhů koní. Ten, který s vámi nejvíce rezonuje, pak mnohé prozradí o tom, kdo jste. 

Přesněji řečeno napoví, jaká přání v sobě skrýváte. Nevěříte? Pak na nic nečekejte a pojďte to ihned vyzkoušet. 

Stačí se po dobu několika vteřin zadívat na náš obrázek a vybrat si koně, který se vám líbí nejvíce. Vaše volba odhalí, co si v životě tajně přejete. Zkuste si to a sami uvidíte, jak přesné to je!

Nejkrásnější kůň

Pokud jste si zvolili koně č. 1, pak jste člověk, jehož přání je nalézt v životě patřičný klid. Máte totiž pocit, že vás neustále něco vyrušuje. Je třeba si uvědomit, že klid již v sobě máte. Třímá ve vaší mysli. Naučte se proto pracovat s hlavou a sami uvidíte, jak to ovlivní vše kolem vás. 

Pro více informací se podívejte na toto video:

Zdroj: Youtube

Volbou koně č. 2 o sobě říkáte, že si příliš nevěříte. Vašim přáním je být sám se sebou v dokonalé harmonii. Abyste toho dosáhli, je potřeba nedbat na názory druhých a jednat podle toho, co chcete vy sami. Na tom jediném totiž záleží. 

Pokud jste si zvolili koně č. 3, pak jste člověk žijící minulostí. Vaším přáním je schopnost se odpoutat. Zkuste se zaměřit na přítomný okamžik a na to, co tady a teď právě máte. To, co bylo včera, stejně nezměníte a to, co bude zítra, nejste schopní nijak ovlivnit. 

Volnou koně č. 4 o sobě říkáte, že si přejete najít svobodu. Až příliš žijete podle toho, jak to chtějí druzí a radost vám to rozhodně nepřináší. Jděte proto projednou za hlasem svého srdce. Určitě vám radí správně. 

Pokud jste si zvolili koně č. 5, pak jste člověk přející si pomoc od druhých. Musíte se však naučit si o ni říct. Zbavte se obavy, že někoho otravujete a klidně začněte s maličkostmi. Třeba se zeptejte, zda vám někdo může pomoci s nákupem. 

Volbou koně č. 6 o sobě říkáte, že si přejete životní změnu. Pro tu ale musíte něco udělat. Nejde jen ležet na gauči a čekat, co závratného vás tam potká. Pokud chcete například lepší práci a více peněz, musíte hledat nebo se vzdělávat. 

Pokud jste si zvolili koně č. 7, pak si přejete brát věci víc vážně. Problém tkví v tom, že se bojíte, aby vás to neranilo. Máte strach se vážně zamilovat, protože se obáváte rozchodu. Tady je dobré si uvědomit, že jisté v životě není vůbec nic. 

Volbou koně č. 8 o sobě říkáte, že jste zacyklení v negaci. Soustředíte se na vše, co nemáte a zapomínáte, co všechno už jste od života dostali. Buďte vděční. 

Zdroje: www.equestrianmovement.com, astrologytests.com, namastest.net