Když bylo Coreymu Goodemu šest, byl prý naverbován do tajného programu americké vlády s názvem Military Abduction. Podstoupil speciální výcvik a na pozici tzv. intuitivního empatika zasedal v Radě mimozemské superfederace složené z vesmírných národů. Pracoval prý také jako velvyslanec.

V červnu roku 2015 absolvoval rozhovor s Davidem Wilcockem pro internetovou televizi Gaia, během kterého prozradil některé podrobnosti ze svého života, popsal cestu na Měsíc a na Mars i setkání s cizími bytostmi.

Tajný program na Marsu 

„Uprostřed noci mě odvezli na leteckou základnu Carswell, pod níž je tajný výtah. Tak se dostanete do útrob Země, kde je vybudován podzemní dopravní systém. Pod celými Spojenými státy se táhne jednokolejová dráha mířící k portálu. Tím proniknete na odvrácenou stranu Měsíce,” vysvětluje. „Zde je vybudováno operační středisko. Pak jsem nasedl do výzkumné lodě a začala má služba.”

Vystřídal několik pozic a stal se součástí řady programů. Během jednoho se dostal i na Mars, kde absolvoval prohlídku kolonií a zúčastnil se konference. „Čtvrtou planetu naší Sluneční soustavy poprvé navštívili Němci ve 30. letech 20. století,” řekl Goode. „Už v 70. letech zde Američané vybudovali podzemní základny. V roce 1980 došlo v rámci projektu Solar Warden k rozsáhlému rozvoji a osídlení.”

Zdroj: Youtube

Nad jeho prohlášením se řadě vědců mírně zvedá obočí. To, že má být pravdivé, potvrzují další zdroje. Randy Cramer, známý jako kapitán Kaye, například tvrdí, že na rudé planetě strávil 17 let a tři roky byl členem tajné „vesmírné flotily“, kterou provozuje nadnárodní organizace nazvaná „Síly obrany Země“. Podle něj tento program rekrutuje vojenský personál ze zemí jako USA, Rusko a Čína.

Kolonizace Marsu

Pokud by svědectví obou mužů byla pravda. Jak je možné, že o těchto aktivitách nemáme ani ponětí? Odpovědí by mohlo být prohlášení politika Daniela K. Inouyea z roku 1987, jenž předsedal užšímu výboru Senátu pro tajnou vojenskou pomoc Íránu. „V USA existuje stínová vláda s vlastním letectvem, námořnictvem, mechanismem k získávání financí a schopností prosazovat své vlastní ideje bez brzd, protivah a zákona.”

Zdroj: Youtube

Corey Goode nyní pracuje v oblasti informačních technologií a komunikačního průmyslu. Podle svých slov je ale stále v přímém fyzickém kontaktu s mimozemskými bytostmi Modrými Aviany, již si ho vybrali na pozici diplomata. Provozuje vlastní internetové stránky, prostřednictvím kterých vypráví své neobvyklé zážitky. Zda jsou reálné nebo jsou pouhým výplodem bujné fantazie, se však asi nikdy nedozvíme.

Zdroj:

www.indiatoday.in, www.cs.spherebeingalliance.com, www.spherebeingalliance.com, www.ancient-code.com