Auto jako by přijelo z jiné časové dimenze. Podivné video způsobilo senzaci, nikdo to nechápe

Lenka Bělská | 18. 2. 2023

Řízení auta je v dnešní době rizikovou záležitostí. Silnice jsou v příšerném stavu a přeplněné. I přesto, že jste skvělými šoféry, nehodě uniknout nemusíte. Stačí, aby se před vámi objevilo vozidlo z jiného časoprostoru.

www.thesun.ie, www.irishmirror.ie

Přesně to se stalo na rušné křižovatce v Singapuru. Nebo to tak alespoň vypadá. Záběry z podivné bouračky se objevily v roce 2017. Dodnes nikdo nedokáže vysvětlit, co se v ten osudný podzimní den stalo.

Internet ovládlo šokující video: Živoucí mumie mnicha hladí po hlavě holčičku. Nejde o podvod!
Magazín

Internet ovládlo šokující video: Živoucí mumie mnicha hladí po hlavě holčičku. Nejde o podvod!

Obrázky z palubní kamery ukazují motoristu v bílém autě, který odbočuje vpravo. Počká si na volnou cestu a rozjede se. Náhle se ale objeví stříbrný hatchback. Prudký náraz mu promáčkne pravé dveře a mírně ho odhodí. Pokračuje však dál. Vyděšený řidič bílého sedanu zastaví. V té chvíli záznam končí.

Auto z jiné dimenze?

Video se hned po zveřejnění stalo virálním. Diváci hledali jakoukoli stopu, jež by mohla napovědět, odkud se druhý vůz vzal. Ani po opakovaném shlédnutí to však není jasné. Opravdu to vypadá tak, že se zjevilo náhle, jako by přijelo z jiné časové dimenze.

Zdroj: Youtube

„Auto duchů”, jak se vozidlu začalo přezdívat, se doslova vynoří ze stínu. Navíc se žene takovou rychlostí, že by ho v prvních sekundách nahrávky bylo vidět. Je také nepravděpodobné, že by si ho řidič sedanu nevšiml. Na křižovatce totiž stál dostatečně dlouhou dobu.

Kontroverzní cestovatel v čase se podrobil zkoušce na detektoru lži. Kupodivu ukázala, že nelže
Magazín

Kontroverzní cestovatel v čase se podrobil zkoušce na detektoru lži. Kupodivu ukázala, že nelže

„Koukám na to asi podesáté. Vážně se zdá, že se ten druhý vůz objeví odnikud,” napsal do komentářů pod videem Elfie De Souza. Jacky Tong Liang mu přizvukuje. „Také nemohu přijít na to, odkud pochází.” Zatímco si někteří myslí, že záběry jsou jasným důkazem, že žijeme v Matrixu, jiní navrhují, že bílý sedan jednoduše zablokoval výhled kamery.

Auta odnikud

Virální video ze Singapuru není jediné svého druhu. Vozidla, která se objeví náhle a zdánlivě odnikud, byla natočena v Rusku, v Austrálii i v USA. Scénář je podobný. Řidiči přejíždějí křižovatku, když se nečekaně objeví rychle projíždějící auto, jenž nemá na cestě co pohledávat.

Zdroj: Youtube

Jde o optický klam nebo neznámé návštěvníky? Na tuto otázku by mohla odpovědět dopravní policie nebo svědci nehod. Jejich vyjádření ale zatím nikdo na internetu nezveřejnil.

Tagy Austrálie Matrix Rusko sedan Singapur Tonga USA