Princezna Diana dnes

Byla královnou lidských srdcí. Tou bezesporu zůstala také po své tragické smrti. Dnes by princezně Dianě bylo přes 60 let. Nejednoho člověka zajímá, jak by tato krásná žena vypadala a zda by si zachovala krásu, kterou byla pověstná…

Princezna Diana tragicky zemřela ve věku pouhých 36 let. Její odkaz však žije i nadále. A to nejen díky jejím synům, kteří mají její podobu, ale také díky empatii, se kterou k tomuto světu přistupují. 

Diana byla inspirací nejen pro svou rodinu, ale pro celý širý svět. Byla to laskavá a vlídná žena, která pomáhala všem, jež se ocitli v nouzi. I proto na ni nelze zapomenout. 

Jaká by dnes byla, asi všichni tušíme. Dál by se angažovala v charitativních záležitostech, dál by pomáhala slabším, chudým a potřebným. Jak by ale dnes vypadala, jsme dlouho vědět nemohli. 

Až doteď. Díky úspěšné počítačové simulaci tak můžeme nahlédnout pod pokličku toho, jak by královna lidských srdcí vypadala v této době. V pokročilém věku. 

Krásná a elegantní

Neznámý umělec se pomocí počítačové simulace rozhodl tento problém vyřešit. Své video pak umístil na sociální sítě, aby se o svůj "úlovek" podělil s každým, kdo projevil zájem. 

Pro více informací se podívejte na toto video:

Zdroj: Youtube

Princezně Dianě by dnes bylo 62 let. Byla by tedy ženou v důchodovém věku. Jak ukázala počítačové simulace, byla by však stále krásná a pěstěná. Inspirovala by tak i nadále všechny nejen svou jemností, nýbrž také svým vzhledem. 

Dianě by jistě přibylo pár vrásek. Ty by ale tato žena uměla náležitě prodat. Stejně jako pověstný účes, na kterém by jen přibylo pár šedých vlasů. Jemně zvlněné a dokonale vyfoukané vlasy, krásný a milý úsměv a samozřejmě jemný a decentní make up. 

Princezna Diana by jistě patřila mezi ženy, jež stárnou s grácií sobě vlastní. Její přirozená krása by tak i nadále měla své kouzlo. 

Jako babička svých 5 vnoučat by byla stejně výjimečná, jakou ji navždy máme vrytou ve své paměti. 

Díky počítačové simulaci jsme si mohli ověřit, jak moc se její prvorozený syn William Dianě podobá. Má stejný úsměv a ke světu kolem přistupuje se stejnou vstřícností. Oproti tomu princ Harry zdědil po své matce blankytně modré oči. 

Oba tak mají z princezny Diany to nejlepší, co mohli získat. Její rysy nezapřou. Ačkoliv bychom si všichni přáli, aby princezna Diana byla stále mezi živými, je hezké pohlédnout do tváře ženě, která pro tento svět tolik znamenala.

www.mirror.co.uk, metro.co.uk, www.irishmirror.ie