Přestože není možné s jistotou předpovědět, jak by Marilyn Monroe stárla, technologický pokrok nám umožnil simulovat proces stárnutí. Pomocí digitálních renderů a algoritmů umělé inteligence si můžeme představit, jak by se rysy Monroe mohly v průběhu času vyvíjet, a to včetně účesů. Simulace umožňují nahlédnout do možné budoucnosti a spojit její ikonickou krásu s nevyhnutelnými účinky času. Úsměvné jsou i spekulace, kteří režiséři by ji obsadili do svých filmů – například Quentin Tarantino

Simulace zachycuje stárnutí nesmrtelné hvězdy

Marilyn Monroe, známá svou zářivou krásou a magnetickým šarmem, zanechala v populární kultuře nesmazatelnou stopu. Ale co kdyby se Marilyn Monroe dožila 100. narozenin? Dokazovala by stále, že je nadčasovou kráskou? Pojďme se ponořit do říše spekulací a představit si, jak by se tato nadčasová kráska v průběhu let vyvíjela. Díky tomuto videu máme tu možnost:

Zdroj: Youtube

Co kdyby Marilyn Monroe žila až do roku 2025? Hyper-real Marilyn's Aging simulace rok po roce je ve videu doplněná jejími filmy, citáty, rozhovory, manžely a milenci, dokud ve věku 99 let nezemře i v simulaci.

Fyzická časová osa, filmy a vymyšlená fakta o nejvíc sexy ikoně 20. století jsme viděli ve zpomaleném záběru s realistickou proměnou obličeje.

Kráska v průřezu času

Už v mládí byla Marilyn Monroe okouzlující a vyzařovala z ní nevinnost i smyslnost. Díky svým platinově blond vlasům, bezchybné pleti a podmanivému úsměvu si zachovala podmanivou tvář i po čtyřicítce. Mladistvý lesk, který ji charakterizoval, by jí tedy pravděpodobně i nadále dodával na kráse a připomínal by její ikonické snímky z 50. let.

Jak vidíme na simulaci, i kdyby Marilyn Monroe vstoupila do 50. a 60. let, její krása by se vyvíjela s grácií. Otázkou je, zdali by přijala přirozený proces stárnutí, čímž by se v rysech jejího obličeje projevily jemné známky moudrosti a zkušenosti, anebo by se stárnutím bojovala jako mnohé jiné nesmrtelné ikony.

Pokud by proces stárnutí přijala, pak by i podle simulace jemné vrásky od smíchu a vrásky, které provázejí dobře prožitý život, jen podtrhly její krásu a staly by se důkazem jejího neutuchajícího šarmu.

Jak o sebe Marilyn pečovala?

Marilyn Monroe byla známá svou pečlivou kosmetickou péčí a lze předpokládat, že i ve stáří by se péči o samu sebe velmi věnovala. Péče o pleť zůstávala důležitým aspektem její rutiny, proto by jistě vynaložila nemalé peníze na to, aby si zachovala zářivý vzhled.

Marilyn Monroe by po sedmdesátce a později pravděpodobně přijala svou přirozenou krásu a rozhodla se stárnout s grácií. Zaměřovala se na zdraví a pohodu, a proto si uvědomovala důležitost vyvážené stravy, pravidelného cvičení a vnitřního štěstí jako klíčových složek pro udržení svého nadčasového půvabu. Její magnetická osobnost by i nadále zářila, okouzlovala publikum a inspirovala další generace.

Krása i vliv Marilyn Monroe jsou nadčasové. Představit si, jak by mohla vypadat ve svých 100 letech, je fascinující. I když můžeme jen spekulovat, jedno je jisté: Odkaz Marilyn Monroe jako věčného symbolu krásy nás bude i nadále inspirovat, okouzlovat a připomínat nám nadčasový půvab, který se skrývá v každém z nás.

Zdroje:  www.vogue.co.uk, www.womansworld.com, www.hindustantimes.com