Muž nebo žena?

Psychologické testy osobnosti mohou být skvělou zábavou pro naši hlavu. O to víc, jsou-li spojené s optickou iluzí, kde každý vidí něco jiného. Příkladem je i náš obrázek. 

To, co v něm uvidíte jako první, prozradí, jaký typ osobnosti se ve vás skrývá. 

Obecně platí, že smyslem optických iluzí je zmást nás natolik, že chvilku nebudeme vědět, co všechno na obrázku vidíme. Nebo co všechno na něm skutečně je. Musíme tedy zapojit nejen oči, ale také mozek tak, abychom to nakonec zjistili. 

Přesto optické klamy pracují tak, že v nich každý najde jen to, co v nich najít chce. Příkladem je i náš obrázek. Obsahuje tvář muže, ale také tvář ženy. Záleží tedy, koho si všimnete na první pohled. 

Jaká jste osobnost? 

Zadívejte se proto na několik vteřin zcela soustředěně na náš obrázek. A nechte své vědomí, aby samo rozhodlo, co vidí dříve. 

Pro více informací se podívejte na naše video: 

Zdroj: Youtube

Pokud jste si na první pohled všimli muže, jste takříkajíc mistr převleků své vlastní vnitřní duše. Laicky řečeno to znamená, že dokážete zcela precizně skrývat své pocity a emoce. Málokdo tak skutečně ví, jak se v daný moment cítíte a co přesně prožíváte. 

Dokážete s klidnou tváří odpovědět, že se vám daří skvěle, i kdybyste uvnitř sebe zrovna prožívali hotové peklo. Umíte se ovládat. Krotit svůj vlastní potenciál. 

Je to přesně jako s muži. Také prožívají smutek, přesto nepláčou. I proto ve vás ostatní hledají rádce a člověka, který je nabije pozitivní energií. Co na tom, že ji ne vždy skutečně máte. 

Pokud jste ale jako první viděli ženu, pak jste ten typ člověka, který přesně ví, co od života a lidí kolem sebe chce. Jdete si hlava nehlava za vytyčeným cílem. Sníte, ale věříte, že všechny sny se dají uskutečnit. 

Lidé vás vnímají jako silnou a pozitivní osobnost. Své emoce ukazujete okolí, protože víte, že se nemáte za co stydět, a že i negativní emoce k životu patří stejně jako ty pozitivní. Proto vás lidé mají rádi. 

Na nic si nehrajete. Jste upřímní a empatičtí. Vždy volíte kvalitu nad kvantitou. Velmi si hlídáte, komu se otevřete a koho vpustíte do svého světa. 

Jen máloco vás dokáže vyvést z míry. Jste klidní a rozvážní. 

Zdroje: themindsjournal.com, www.jagranjosh.com, timesofindia.indiatimes.com